İtalyan ACTIONClima SRL ile OEM üretim anlaşması yaptı

Bu anlaşma ile ActionClima S.R.L kendi üretim Fancoil ve diğer HVAC ürünleri “LUFT” markası ile OEM olarak üretecektir.

Bandırma tesislerinde Klima santral ve cihazları imalatı yapan LUFTSIS A.Ş. İtalyan ActionClima ile OEM anlaşması yaptı. Bu anlaşma ile ActionClima S.R.L kendi üretim Fancoil ve diğer HVAC ürünleri “LUFT” markası ile OEM olarak üretecektir. Bu ürünlerin Türkiye içi pazarlama, dağıtım, satış ve satış sonrası hizmetleri LUFTSIS A.Ş.' ye ait olacaktır.

Luftsis A.Ş. Genel Müdürü Uğur Darcan

Luftsis A.Ş. Genel Müdürü Uğur Darcan; "ActionClima özellikle yüksek kaliteli Fan coiller, Standart ve EC motorlu ürünler, yüksek basınçlı Terminal Üniteler, aksiyel ve radyal fanli Isıtıcı / Soğutucu apareyler konusunda uzman, ürün ve aksesuar çeşit çokluğu olan deneyimli ve uzman bir İTALYAN imalatçıdır. Özellikle kontrol ve otomasyon konusunda (merkezi kontrollü FCU, Modbus/ Bacnet uyumlu modeller) çok gelişmiş ürünleri mevcuttur. Deneyimli İtalyan kalitesini LUFT markamız ile birleştirdik.

Stok cihaz siparişlerimizi verdik. İlk tanıtımlarını SODEX 2018 7-11 Subat LUFTSIS stantımızda gerçekleştireceğiz. Ayni zamanda ürün detay katalogları ve LUFTWARE FCU seçim programımız www.luftsis.com sitemizde yer almıştır. Secim programı detaylı ürün ve aksesuar seçimine imkan vermektedir" dedi.

ActionCLIMA SRL Ing. Adriano Castellani (Managing Director) ise; "Türkiye bizim için önemli ve yüksek potansiyel vadeden bir pazardır. LUFTSİS AS ile yaptığımız OEM anlaşmasından memnunuz. Yüksek teknolojili ve İTALYAN estetik anlayış geleneği ve uzmanlığını yansıtan tasarım ve ürünlerimizin LUFT markası ile Türkiye’de potansiyel yaratacağından ve LUFTSIS uzmanlığı ile son kullanıcılara ulaşacağından eminiz" dedi.