LUFT Bilgisayar Destekli ARGE / Simulasyon Departmanı Kurdu.

İnovatif yeni versiyon Klima cihazları üretimi yapan LUFT Klima Sistemleri kendi bünyesinde bilgisayar destekli tasarım ve simulasyon departmanı kurdu.

İnovatif yeni versiyon Klima cihazları üretimi yapan LUFT Klima Sistemleri  kendi bünyesinde bilgisayar destekli tasarım ve simulasyon departmanı kurdu.

Genel Md Ugur Darcan; Yeni departmanımız 5 kişilik profesyonel  kadrodan ve yeni nesil Bilgisayar destekli Simulasyon programlarından oluşmaktadır.

Bu kapsamda Solidworks 2018 Simulation Professional, Visualize Professional ve Mentor Grafics FLOEFD CFD analiz programlarının siparişini verdik.

Programlar yardımıyla detaylı termal ve dinamik yüklerin, basınç, hız ve ses analizleri  simulasyonlar destekli olarak  yapılabilecektir.  

Bu  45.000 USD bütceli bir programdır ve Nisan 2018 itibarı ile hayata geçirilecektir.

Amacımız LUFT un Yüksek teknolojili inovatif ürün ve hizmetler üretmesine teknoloji desteği temin etmektir. Vizyonumuz standart bir klima cihazları imalatçısı olmanın çok ötesinde yüksek mühendisliğe dayalı araştırmacı, yeni teknolojiler geliştiren ve bunları derhal imalat, pazarlama ve servis hizmetlerine aktaran uluslararası  bir üretim firması olmaktır.